Paweł Kaniuk – fotozapiski

Sesja zdjęciowa z niemowlaczkiem

Napisał 22 Mar 2009, jako fotografia dziecięca, niemowlaczki, sesje rodzinne

W końcu się udało 🙂 Po kilku przymiarkach i nieudanych próbach, pokrzyżowanych przez choroby w końcu spotkaliśmy się z dwumiesięczną Alą i jej mamą. To było niezapomniane przedpołudnie. Ala przyjęła mnie z radością i bez lęku, co zaowocowało bardzo ciepłymi zdjęciami. Również mama z ochotą współpracowała z fotografem, za co jej bardzo dziękuję.

To była moja pierwsza profesjonalna sesja z niemowlaczkiem i jestem z niej zadowolony. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną i dużo doświadczeń do zdobycia, ale będę fotografował dzieciaczki z nieukrywaną pasją i radością.Żałuję, że moje tak szybko wyrosły…

Chcę zaproponować 2 pierwszym niemowlaczkom do 2 tygodnia życia profesjonalną sesję zdjęciową zupełnie za darmo! To niezwykła okazja dla rodziców, móc zachować ulotne momenty życia swojego dziecka na zdjęciach. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy – namiary na stronie www.fotograf-dzieci.pl

 

:, ,
komentarzy 7
 1. Boguska

  ale super!! szkoda ze nie ma kolorowego żadnego… świetna robota.

 2. pawelkaniuk

  Dzięki! Brak koloru w całej sesji, to zamierzone działanie. Taki efekt chciałem uzyskać 🙂

 3. Maciej Służenko

  taboret jest najlepszy 🙂

 4. Wojtek

  szacuneczek, good job!

 5. Darek Szubińśki

  Paweł, zdjęcia dzieci a w szczególności tak małych są naprawdę bardzo trudne. Ty poradziłeś sobie bardzo dobrze. Myślę, że zasługą jest tu nie tylko to, że zajmujesz się fotografią profesjonalnie ale również fakt, że masz własne dzieci i w jakiś sposób rozumiesz ich świat. Oby tak dalej i oby jak najwięcej takich doświadczeń jeszcze było w Twojej fotograficznej pasji.

 6. aga

  Super zdjęcia, gratulacje 🙂

 7. Monika Kulińska

  Fotki super
  Też chce takie robić. Uwielbiam dzieci, ale to strasznie trudne (mam swoje i wiem). Ty radzisz sobie z tematem fantastycznie.
  Pozdrawiam

Chcesz poszukać czegoś?

Użyj okienka poniżej żeby przeszukać bloga:

Nadal nie znalazłeś? Dodaj komentarz lub skontaktuj się ze mną - zajmę się tą sprawą!